29 Aralık 2010 Çarşamba

Ankara

CHP Kadın Kolları Çan İlçe Başkanı Reyhan Akgün hanım önderliğinde başladı yolculuk... Çok rahat ve eğlenceli bir yolculuk sonucu Ankara gezisi bizim için unutulmaz hatıralarla dolu geçti. Bu etkinliği düzenleyenlere buradan da teşekkürler....

Anıtkabir de Atamızın nöbetini tutan askerler çok şaşırtıcıydı hiç kıpırdamadan adeta bir heykel gibi. Dakikalarca izledik gözlerini bile kırpmıyorlar inanın ..
Mozolenin görüntüsü... Dualarımızı ve yüreğimizi oraya bırakıp döndük...Bence en güzel resim buydu o gün....Atamızın huzurunda toplu bir anı....Eski Meclis Binası.. 1924 yılından sonra buraya geçmiş meclisimiz ve bugünkü binaya geçinceye kadar burada çalışmışlar...Diğer yönden görünüş..


Ve ön yüzü...


İsmet İnönü ..Chp Binası Müzesindeki resmi....Ve Kara Oğlan.. Bülent Ecevit ....oradaki resimler içinde İnönü ve Ecevit resimlerini seçtim çekmek için............
Chp yeni binası konferans Salonunda bu resim... Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil ve Chp Kadın Kolları Başkanı Zühal Samlı bizimle bir saate yakın ilgilendiler sohbet ettiler.

Parti Binasından güzel bir anı....

Hiç yorum yok: